Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lech Wałęsa w Lublinie: Dobrze, że są skrajności [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 kwietnia 2019 r. o 20:18 Powrót do artykułu
Doborowe towazystwo Walesa .Zuk .Karpinski. Wszyscy siebie warci kondziarski sym malaria i lewactwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powtórzę po Panu Ziemkiewiczu: ...nie wiem jak te brednie gadane przez Bolka może znosić Matka Boska którą nosi ten kłamca na klapie marynarki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba być kompletnie ślepym głuchym i nie wiem kim jeszcze by słuchać tego zdrajcy, a co dopiero się z nim fotografować?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TW B0LEK? Kapował na kolegów z pracy? "Wygrywał w totolotka" kiedy chciał? Brał 500+ od SB zanim stało się to modne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Mój Pan Bóg jest z komputera najnowszej generacji" - powiedział [s]WALESA[/s] w rozmowie z francuską telewizją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"przez 1000 lat nie znajdziecie lepszego prezydenta ode mnie", "moja prezydentura była błogosławiona"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lechu dla France TV3: "Mój Pan Bóg jest z komputera najnowszej generacji, nie zabobon, nie średniowiecze"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Gdybym Chinom dał wolność, to miliard Chińczyków by przyjechało aby dziękować Wałęsie, a wtedy wszystkie liście by w Polsce pozjadali bo oni wszystko jedzom "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Pan nie pomyśl, kedykolwiek, że Wałęsa mógł być po tamtej stronie, pomyślenie jest zbrodnią wobec mie" - złote myśli Bolka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajmij się lepiej rodziną wnusiu za kratkami czeka na paczkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawołuje do palowania a teraz do dialogu ubeku pieprzony zajmij się sobą i się nie kompromituj komuchu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Bóg z komputera i Matka Boska w klapie ! Symbol " wiarygodności tego człowieka. Kto jeszcze idzie na takie " spotkanie" z nim? Chyba że zamiast na kabaret
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że fotografowanie się z tym panem to kompletny obciach. Nie wiem, czy wyborcom spodoba się nawet służbowa obecność prezydenta miasta na takim niby spotkaniu. Chyba poziom nie ten. Czy tu potrzebna jest aż taka poprawność polityczna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największy Człowiek Świata żeby nie On to byś dzisiaj latał boso w usranej koszuli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Górnolotne"Spotkanie z mieszkańcami Lublina" , a ilu tych mieszkańców tam było? Myślałem , że cały Plac Zamkowy" był wypełniony po brzegi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wszystkie lubelskie ubeki przyjdą na spotkanie?A ich potomstwo też?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komune łatwiej było obalić niż wykształcić światłe I nowoczesne społeczeństwo. Myślenie tych pisowskich elit I tego suwerena to, największa porażka po 1989 roku. Wara od Wałęsy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak człowieku masz czelność jeździć po Polsce i wciskać ludzkim kit. Kojarzysz mi się nie z obaleniem komunizmu ale z pilnowaniem by ubecji i komunistom a wszczegolnosci największym zbrodniarzom narodu polskiego nic się nie stało. Jako prezydent nie dopuściłeś do lustracji odwołując rząd Pana Olszewskiego. Na twoich oczach cwaniacy powiązani z PZPR-erem i Esbecja okradali ten kraj i polskie społeczeństwo. To ty pisząc na FB o wyrzucaniu PiS-owciw przez okno czy pałowaniu namawiałes do nieposłuszeństwa społecznego. Jak możesz człowieku spojrzeć w oczy rodzinom stoczniowców poległym za wolność o której tak mówisz przez pryzmat balangi w Magdalence z Kiszczakiem. I tak zachowuje się laureat nagrody Nobla. Miałbyś honor to wiedziałbyś że trzeba siedzieć w domu i zająć się rodzina by ją wspierać a nie szerzyć zamęt w polskich rodzinach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największy Człowiek Świata żeby nie On to byś dzisiaj latał boso w usranej koszuli
no tak było w II RP. i wypasanie gęsi u pana dziedzica
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcę czy muszę robić z siebie śmiech na sali? Jaki piękny jest świat od tamtego dnia gdy wyborcy POgonili nasiego Bolka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...